MANTAR BARİYER SERVİSİ
Img
MANTAR BARİYER TAMİRİ-SERVİSİ    TEL:   0554 911 22 11

Bariyer tamirine mi ihtiyacınız var? Tamamen doğru yerdesiniz. Firmamız uzun yıllardan beridir otomasyon konusunda hizmet vermektedir. Otomasyon sistemleri içerisinde başta kollu bariyer olmak üzere, mantar bariyer tamiri de yapmaktayız.

Firmamız Faac, Nice, BFT ve genel olarak hidrolik pnömatik bütün mantar bariyerlerin teknik servis ve tamir hizmetini vermekteyiz.gibi markaların aynı zamanda yetkili servisi olarak da hizmet vermektedir. Ancak her marka ve model bariyer tamiri ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz.

Bariyer tamiri ihtiyaçlarının büyük bir kısmını yerinde çözmekteyiz. Firmamız,Mantar bariyer tamiri işletmeniz için son derece öneme sahip olabileceğini bildiği otomasyon sistemlerini en kısa sürede çalışır ve bunlardan fayda sağlar hale gelmeniz için gerekli önlemleri almış durumdadır.

Mantar Bariyer tamiri gereken konuların başında bariyer motorları gelmektedir. Bu tip motorlar genelde yüksek çalışma kapasitesine sahip motorlardır. Saatte 60 ve üzeri açma ve kapanma gerçekleştiren birçok model bulunmaktadır. Bu yüzden bariyer motorlarının periyodik bakımları mutlaka zamanında yapılmadır. Aksi hallerde bariyer motorları fazla çalışan parçalar olduğu için arıza yapması en muhtemel parçalar arasında gelmektedir.

Mantar bariyer hidrolik hortum patlamaları.pnömatik hortum patlamaları ve mantar bariyere araç çarpmaları sonucu gelen arızalara yerinde çözüm uygulamaktayız.

Bu yaylar için bazı firmalar birkaç milyon kez açılıp kapanma garantisi verse de bu adetleri bazı bariyerlerin bir seneden az sürede bitirdiklerini de görmekteyiz.

Bariyer tamiri için bizi aradığınızda size en yakın olan ve en müsait olan servis ekibimiz size yönlendirilir. Ekiplerimiz yerinde hizmet verebilmek için gerekli ekipman ve yedek parça ile donatılmıştır. Ancak bazı durumlarda tamir hizmeti servis atölyemizde de yapılması gerekebilir. Böyle durumlarda ise kesinlikle tamir işlemi, müşteriden onay alındıktan sonra yapılmaktadır.

Sizde hemen bariyer tamiri ihtiyacınız için bizi arayabilir, Tel:  0554 911 22 11

MANTAR BARİYER TAMİRİ :

Firmamız, uzun yıllardan beridir fotoselli kapı, bahçe kapıları, bariyer gibi otomasyon konularında sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. (BlocK BariyeR)

İş kollarımızdan birisi olan mantar bariyerler ile ilgili her marka ve model için bariyer servis hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz servis hizmetleri tüm marka modeller için de olsa dünyaca ünlü Nice, Faac ve BFT gibi markalar için ayrıca Yetkili Mantar Bariyer Servis hizmeti de vermekteyiz.

Bariyerler denilince genelde aklımıza kollu ve duba (boru) dediğimiz tipteki bariyerler gelmektedir. Firmamız Mantar bariyerlerde olduğu gibi mantar tip olarak isimlendirilmiş bariyer türleri için de servis hizmeti vermektedir.

Mutlak her işletme için sahip olduğu ekipmanlar önemlidir. Mutlaka her işletme için hayati önem taşıyan çeşitli makineler vardır. Bariyerler ise otopark gibi yerler için hayati önem taşırlar. Çünkü bu tür yerlerde önemli olan şey kontrollü giriş çıkış işlemlerinin yapılmasıdır.

Mantar bariyer diye bilinen türde açma kapanma işlemleri hem oldukça fazla sayıda gerçekleşir hem de saat başına çalışma süreleri oldukça yüksektir. Ciddi işlek olan bir alış veriş merkezleri otoparkında saatte 60 adet üzerinde açma kapanma çalışma yoğunluğuna sahip bariyerler kullanılmaktadır.

Bu tür işletmeler için gerekli olduğunda bariyer servis hizmetinin hayati önem taşıdığını söylememize gerek bile olduğunu düşünmüyoruz.

İşte firmamız bu bilinçle, bariyer servis hizmetlerini sizlere yerinde vermeyi prensip edinmiştir. Servis hizmetlerimizin asıl önemli bölümü onarım yani tamir olduğunu söylesek bile bunun yanında periyodik bakım ve arıza önleyici diğer işlemler için de Mantar bariyer servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sadece bariyer servisi için değil, yine dünyaca ünlü bariyer markalarını uygun koşullar ile satışlını da yapmaktayız.

Firmamızın sunduğu kaliteli hizmetten faydalanarak mutlu müşteri ailemizin bir parçası olabilirsiniz. Bunun için sadece çağrı merkezlerimizi aramanız yeterli olacaktır.


BFT BARİYER SERVİSİ:

BFT Bariyer Servisi veren BlocK BariyeR yılların verdiği tecrübe ile yanınızda olmaya devam ediyor.

Bariyer servisi ihtiyaçlarınız için başta BFT markası olmak üzere tüm marka ve modeller için bizi hemen arayabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi bariyer sistemleri günümüzde en çok alış veriş merkezi gibi yüksek sayıda araçların giriş çıkış yaptığı otoparklarda gözümüze çarpmaktadır. Kollu bariyer olarak bilinen bu bariyerler her gün yüzlerce hatta binlerce kez açılıp kapanabilmektedir.

Bunun yanında yine daha farklı alanlarda kullanılan kollu bariyerlerin yanı sıra mantar tip dediğimiz kendi içinde bulunan asansörü sayesinde olduğu yerde yükselip inerek açılma-kapanmayı gerçekleştiren türde bariyerler de bulunmaktadır.

Mantar Bariyer Servisi bariyerlerin çalışma sisteminde bariyer gövdesi içerisinde bulunan mekanizma, mekanizmaya bağlı yay ve bu mekanizmanın hareket ettirdiği bir kol bulunmaktadır.

Mantar Bariyer kolunun uzunluğu, açılma kapanma hızı gibi özellikler bariyer sisteminde bulunan motorun gücüne yani kapasitesine, bariyerlerin senkronize olarak birden fazla bariyerin aynı anda çalışması bariyer sistemlerinin Block sistemlerine yani elektronik devrelerine bağlıdır.

Ayrıca bariyerin üzerinde bulunabilecek diğer birçok ek ünite de yine bariyer sisteminin sahip olduğu elektronik ünitelere bağlı olarak değişmektedir.

Aşınan parçalar başında bariyerin içerisinde bulunan yay gelmektedir. Her ne kadar üreticiler bu yay için milyon defa kullanım garantileri sunsa da, kapasitesinin üzerinde kullanım başta olmak üzere birçok sebepten dolayı servis hizmeti ihtiyacınız doğabilir.

Bunun yanında araçların çok da nadiren olsa da, bariyer kolu veya gövdesine vurması sonucu hasar oluşturabilmektedir. Yine elektronik ünitelerde bazı hasar ve problemler oluşabilir.

İşte bütün bu sorunlarda olduğu gibi bu sorunlar oluşmadan, periyodik bakım başta olmak üzere ciddi arızalar oluşmasını önleyici bakım hizmetlerini de servis hizmetlerimiz kapsamında alabilirsiniz.

Mantar tip bariyerler ise genelde belirli yolları belirli saatler arasında trafiğe kapatmak veya trafiği düzenlemek için kullanılmaktadır. Yine senkronize çalışabildiği gibi bu bariyerler de merkezi bir alandan kontrol edilebilmektedir.

Bariyer servis hizmeti alırken sorunlarına en kısa sürede cevap verebilecek, kalıcı çözümler üretebilecek, mevcut işleyişinizi aksatmadan veya minimum etkilerle sorunu çözebilecek bir çözüm merkezi arıyorsanız Eroğlu wp sizin için en doğru adres olacaktır.

NİCE BARİYER SERVİSİ:

Nice X-bar, Nice Will ve Nice Signo bariyerlerinin tamirini ve servis hizmeti veren firmamız ile her zaman hizmetlerinize hazır halde bulunmaktayız. Özellikle bir İtalyan markası olan Nice bariyerleri 8 metereye kadar olan alanları kapatır ve hızlı açılan hem de dar girişlerde tercih edilen bir bariyer sistemleri olarak ön plana çıkmayı başarır.

Nice bariyerleri gövde kısmı turuncu renk olarak yapılmış ve kol kısmı ise nice şeritli bantlar ile tamamlanmıştır.  Oluşabilecek arıza durumlarında böylesine önemli mekanizmaları sadece biz servisine teslim ediniz ve sorunsuz bir şekilde tekrar çalışmasını sağlayınız. Aksi halde daha büyük sorunlara yol açılabilir. En az maliyet ile en doğru hizmeti almak için firmamız ile Nice bariyer servisi olarak hizmet alabilirsiniz.

Nice bariyer turuncu renktir nice bariyerler çok kullanışlı ve şık bir tasarımdır.

Sizler için nice Bariyer Tamirini özenle üstlenmekte ve konu ile ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sizlerde yaşamış olduğunuz sıkıntılarınızda firmamıza ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Bariyerin üzerinde, mekanik kısımdan ayrı ve kolay ulaşılabilir bir yerdedir. nice bariyer elektronik olarak ayarlanabilir limit switch sistemi ile kurulumu hızlı ve maksimum hassasiyet ayarı yapılabilir. nice bariyerin açılıp kapanma süreleri modellerine bağlı olarak 2,5 ile 5 saniye arasındadır.

Genius Bariyer Servisi

Genius Bariyer 4 ayrı seriden oluşmaktadır. Bunlar Simple, Spin, Bariguard ve Rainbow türlerdir. Bunların arasında bulanan Bariguard da kendi içinde iki ayrı motor türüne ayrılır.

Genius Bariyerlerinde kaliteli malzeme kullanılarak yapılır ve bu sebeple yoğun ortamlarda dahi kullanım için en uygun olan türlerden biridir.  İsterseniz yere monte edebilir ya da dilerseniz duvara da monte edebilirsiniz.

Sizler için Genius Bariyer Servisini özenle üstlenmekte ve konu ile ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sizlerde yaşamış olduğunuz sıkıntılarınızda firmamıza ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Bariyerin üzerinde, mekanik kısımdan ayrı ve kolay ulaşılabilir bir yerdedir. genius bariyer elektronik olarak ayarlanabilir limit switch sistemi ile kurulumu hızlı ve maksimum hassasiyet ayarı yapılabilir. genius bariyerin açılıp kapanma süreleri modellerine bağlı olarak 2,5 ile 5 saniye arasındadır.

 

Nice bariyer servisi ve nice bariyer tamiri iletişimi için 0554 911 22 11 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz


Garanti
Kapının imalat ve uygulama hatalarına karşı 2 yıl ücretsiz garantisi olmakta ve 2. Yıldan sonrası için 10 yıl ücretli bakım garantisi verilmektedir.